LIONS QUEST

 

Lions Quest Multi District 112 Belgium 2017/2018/2019

Programma Lions Quest/LCIF helpt opvoeders en leerkrachten in het aanleren van emotionele intelligentie, van relationele en sociale vaardigheden, van burgerzin en van een gezonde levensstijl bij jongeren.

Jongeren die zich hierdoor beter in hun vel voelen zijn meer weerbaar tegen allerlei verslavingen zoals drugs, alcohol en problemen zoals pesten, uitsluiten, spijbelen, radicalisering, zelfmoord...

"Troeven voor succes " voor jongeren (15-21 jaar)

Problemen als hoge jeugdwerkloosheid en lage slaagkansen bij hogere studies wijzen erop dat de huidige nadruk op kennisoverdracht niet volstaat als voorbereiding op de uitdagingen en de vaardigheden benodigd voor het werken in deze 21 e eeuw.

Hiervoor werd een praktisch programma speciaal voor de leerlingen hoger secundair onderwijs uitgewerkt.

Het aanleren van sociaal dienstbetoon voor 15-21 jarigen op basis van sociale-emotionele vaardigheden, verbindende communicatie en burgerschap.

Deze vaardigheden worden geoefend in het volledig uitwerken van sociale projecten en sociale stages.

Voor bewuste burgers met een gezonde levensstijl !!!

De leden van de Commissie Lions Quest doen hierbij een oproep naar leden Lions of hun echtgenoten, hun kennissen

1. met enige ervaring in het onderwijs

2. met kennis van de Rechten voor het gedeelte over burgerrechten en democratie

3. met contacten met scholen, opleidingscentra, schoolnetten en verantwoordelijken (stedelijk, provinciaal, gemeenschap)

4. met een hart voor de jeugd!

Info bij:

Voorzitter/project manager LQ/LCIF grant:

Guido Vyncke           LQ MD         0475/259944  guido.vyncke@skynet.be

Lions Quest MD commissie:

Everard Jamin            LQ 112 A    0476/236372  everardjamin@yahoo.com

Peter Bartholomeus LQ 112 A    0475/619697  peter@bartholomeus.eu

Johan Kemps              LQ 112 B    0477/472467  johan.kemps@kemps-law.be

Christiane Caussin     LQ  112 C    0477/439795  christianecaussin27@gmail.com

Luc Stelleman             LQ 112 C     02/5322584 luc.stelleman@me.com

Claude Douhet           LQ 112 C      0476/592049  claude.douhet@skynet.be

Marcel Bousmanne   LQ 112 D    0475/742562 marcel.bousmanne@optique-du-perron.be

Het doorgeven van onze Lions idealen aan de volwassenen van morgen !